Google Seo Optimizasyon, Dijital Reklam Çalışmaları, Yazılım ve daha fazlası.. Firmamıza ait web sayfası için google seo çalışmasında uzman seo desteği.

WhatsApp sözleşmesini iptal etme.

0 25

WhatsApp tüm kullanıcılarını kızdıran bir karara imza attı. WhatsApp’ın 8 Şubat itibarıyla geçerli olacak yeni gizlilik politikası sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Kullanıcılara adeta “Ya bu şartları kabul edersiniz, ya da uygulamayı silersiniz.” tavrıyla sunulan WhatsApp’ın yeni gizlilik politikasına tepkiler büyüdü. Peki, WhatsApp sözleşmesini yanlışlıkla kabul edenler ne yapacak? WhatsApp sözleşmesi nasıl iptal edilir, iptal edilebilir mi? İşte tüm merak edilenler..

WhatsApp, kullanıcılarına yeni bir sözleşme sunarak gizlilik politikalarını güncelledi. Kullanıcılar bu sözleşmeyle verilerinin Facebook ile paylaşılacağını öğrenmeleri üzerine tedirgin oldular. Çoğu kullanıcı detayları okumadan kabul ederken, verilerin Facebook ile otomatik olarak paylaşılması şartını fark edenler durumu gündeme taşıdı. WhatsApp sözleşmesini yanlışlıkla kabul ettim ne olacak? WhatsApp sözleşmesi nasıl iptal edilir? gibi soruların yanıtları da yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. İşte tüm detaylar…

WhatsApp sözleşmesini iptal etme.
WhatsApp sözleşmesini iptal etme.

Whatsapp Gizlilik Sözleşmesi Nedir?

WHATSAPP SÖZLEŞMESİ İPTAL EDİLEBİLİR Mİ?

WhatsApp‘ın 8 Şubat itibarıyla güncellemesini yapacağı gizlilik politikası sosyal medya gündemine oturdu. Yeni gizlilik politikasına göre, kullanıcıların kişisel verilerini Facebook ve diğer grup şirketleri ile paylaşma şartı getirilmiş oluyor. Peki, bu şartları okumadan kabul edenler ne yapacak?

 

Bu koşulları kabul eden kullanıcılar uygulamayı kullanmaya devam ederken, kabul etmeyenler ise WhatsApp hesaplarına erişim sağlayamayacak. Sözleşme kabulü, iptali vb. bir durumla ilgili henüz aktif bir buton WhatsApp uygulamasında bulunmuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.