Google Seo Optimizasyon, Dijital Reklam Çalışmaları, Yazılım ve daha fazlası.. Firmamıza ait web sayfası için google seo çalışmasında uzman seo desteği.

Yükselme Etkili SEO Paketleri

SEO çalışmalarımız ile Google'da üst sıralarda yer alıp reklam maliyetinizi düşürmek hem de potansiyel müşteri artışınızı sağlamak için aşağıda yer alan doğal çalışma SEO paketlerimizi inceleyebilirsiniz. İşletmenizi üst sıraya taşımak adına profesyonel ekibimizle birlikte yapacağımız çalışmaların sonucunu kısa bir sürede alacağınızın garantisini veriyoruz.

 

Mini SEO Paketi
Tek Sefer
650
Tanışma Paketi
Rekabet Oranı Düşük
Site İçi Yapılandırma
Makale Optimizasyonu
%100 Doğal Backlink
Negatif SEO ile Mücadelesi
5 Adet Makale Desteği
%100 Memnuniyet Garantisi
Ay Sonu Raporlama
1 Aylık Çalışma Kısmi Yükselme Garantili. Memnuniyet doğrultusunda paket yükseltmede %10 indirim.
Standart SEO Paketi
Aylık
1000
Başlangıç SEO Paketi
Yükselme Garantili
Rekabet Oranı Orta
Sektör ve Rakip Analizi
Site İçi Optimizasyon
*Site Dışı Optimizasyon (G-Y-B)
%100 Doğal Backlink
Negatif SEO ile Mücadelesi
* İçerik Geliştirme
15 Adet Makale Desteği
%100 Memnuniyet Garantisi
Aylık Raporlama
Sipariş Formu
Platinum SEO Paketi
Aylık
2500
Kurumsal SEO Paketi
Rekabet Garantili
Rekabet Oranı Yüksek
Sektör ve Rakip Analizi
Site İçi Optimizasyon
*Site Dışı Optimizasyon (G-Y-B)
*Tam Link İnşası ( Kod Desteği)
*Yerel ve Genel Seo
*Site Kod Yapısı Desteği
%100 Doğal Backlink
Negatif SEO ile Mücadelesi
* İçerik Geliştirme
*50 Adet Özel Makale Desteği
* Sosyal Medya Desteği
*Düzenli Trafik Desteği
%100 Memnuniyet Garantisi
Aylık Raporlama
* Google Ads Yönetimi
200 Tl Ücretsiz Google Ads Reklam
Sipariş Formu

SEO Paketleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

SEO Paketleri hakkında sıkça sorulan soruları inceleyerek paketlerin web sitenize olan olumlu yönlerini, tahmini ne kadar dönüşüm elde edebileceğinizi süreç ve raporlama ile ilgili tüm ayrıntılara ulaşabilirsiniz.


SEO, Search engine optimization ve search engine optimizer kelimelerinin kısaltması olarak kullanılmaktadır. Dilimize çevirdiğimizde ise, arama motoru optimizasyonu anlamına gelmektedir. Sistemin amacı, Google, Yandex, Bing gibi arama motoru sonuçlarında, web sitesinin üst sıralarda çıkmasını sağlanmasıdır.

Seo paketleri sayesinde hedeflediğiniz kelimelerde, sitenizi Google arama sonuçlarında üst sıralara yer alabilirsiniz. Bu sayede Google Ads reklam giderlerinizi düşürebilir kalıcı ve organik olarak üst sıralarda yer alabilir, potansiyel müşterilerinizi arttırabilirsiniz.

Sektörünüz analiz edilmelidir ve arama kelimelerinde değerlendirme yapılmalıdır. Ziyaretçi aramalarında sizin sektörünüzden beklentileri nelerdir gibi soruların analizleri yapılır. Analizlerin sonuçlarında, en etkili ve en uygun ticari hedefler belirlenir, marka bilinilirliği artırılmasına, etkileşime yönelik şekilde doğal çalışmaların yapılması gerekmektedir. Web sitenizi müşteri gözüyle değerlendirip bilinçli teknik altyapı çalışmaları yapılır.

Kesinlikle HAYIR.
SEO paketlerimizde yapılan tüm çalışmalar %100 doğal ve özgündür.
Hiçbir şekilde paravan bloglar üzerinden işlem yapılmamaktadır. Hiçbir paketimizde ücretsiz binlerce link çıkışı olabilecek değersiz sitelerden robot bağlantı alınmamakta ve kopya içeriklerle işlem yapılmadığından dolayı web sitenizin kesinlikle zarar görme ihtimali yoktur.

Seo Paketi seçimini yapmanıza yardımcı olacak en temel faktörler, anahtar kelime sayısı ve sektördeki rekabet seviyesidir. Lokasyon bazlı bir aramada yükseliş istiyorsanız, örneğin "Ankara oto tamiri" bu gibi kelimelerde önerimiz standart paketi seçmenizdir. Bu tip lokasyonel çalışmalarda istediğiniz sonuçları almanız mümkündür.
Eğer ki anahtar kelimeniz "Kadıköy halı yıkama" gibi rekabeti yüksek bir lokasyon bazlı aramaysa Profesyonel seo paketini tercih etmenizde fayda vardır.

SEO çalışmaları, 3 ya da 4 ay içinde ciddi geri dönüşler sağlayan pazarlama çalışmasıdır. Organik aramalarda, yüksek prestij sağlaması, ticari anlamda geri dönüşlerin yüksek olması çalışmalarla sağlanmaktadır.
Bilinçli yapılan seo çalışmaları ile adwords reklam maliyetlerini düşürerek uzun vadede reklam bütçenizi azaltabilirsiniz.
Sonuç olarak seo çalışmaları ile reklam maliyetleri arasında bir ilişki vardır.

Tekno Seo Bilimi olarak,%100 doğal seo çalışması yaptığımız için müşterilerimizi üst sıralamaya çıkarıyoruz . Elbette kelimelimerin ticari alandaki rekabetine göre ilk sırada yer alması süre açısından değişim göstermektedir.
Kimi arama kelimeleri 3. ayda 1. sayfaya gelirken kimi kelimeler 6. ayda ilk sayfaya çıkmaktadır. Bu durum sektörünüzün rekabet gücü ile alakalıdır.

İlk olarak tavsiyemiz, çalışmak istediğiniz seo uzmanı ya da seo ajansını çalışmalarını incelemenizdir.
Dijital sektörde kulaktan doğma duyumlarla hareket edilmemesi gerekmektir. Çünkü seo çalışmaları yapan birçok paravan kişiler sadece robot backlink çalışması ile seo uzmanı olduğunu zannetmeleridir.

SEO işlemleri, süreklilik arz eden bir çalışmadır. Rakiplerinizin sizden çok daha yoğun şekilde çalışması ile sizin üst konumunuza gelmeleri sıralamada gerilemenize neden olabilir. Çalıştığımız müşterilerimize periyodik olarak seo çalışmalarına yer vermeleri hakkında öneriler sunmaktayız.