Google Seo Optimizasyon, Dijital Reklam Çalışmaları, Yazılım ve daha fazlası.. Firmamıza ait web sayfası için google seo çalışmasında uzman seo desteği.

Metehan Atlıhan Kimdir ?

Merhaba, Ben Metehan Atlıhan. Yaklaşık 14 yıldır Web Site Tasarım – Sektörel Yazılımlar, Google Seo Çalışmaları ve tekno bilişim dalları üzerine farklı çalışmalar yapmakta ve kurumsal projelere imza atmaktayım. Hayatın dijital dünyaya geçmesi ile bilgi ve fikirlerimi de iş ortaklarımız olan müşterilerimize yansıtarak dijitalleşme konusunda çözüm üretmekteyim.

14 yıllık sektördeki tecrübelerime ve kurumsal referanslarıma dayanarak dijital çalışmalarımda işlerin daha iyi ve sonuç odaklı ilerleyebilmesi için iş ortaklarım ile sürekli iletişim halinde oluyorum. Üstelik iş bitiminde de benim ile çalışan müşterilerime ücretsiz teknik destek sağlıyorum. Bu sayede 6 farklı ülkede müşteri kitlem bulunmaktadır. 

Dijital Dünyada Verdiğim Hizmetler Şu Şekildedir.

1- Web Site Tasarımı

2- Kurumsal Kimlik Çalışmaları

3- SEO Çalışmaları

4- E-Ticaret

5- Sektörel Yazılım

6- Network Çalışmaları

7- Google Adwords Reklam Stratejileri 

8- Sosyal Medya Çalışmaları şeklindedir.

Sizde dijital dünyada var olmak istiyorsanız ya da potansiyel müşterilerinizi arttırmak için yardım almak istiyorsanız beni aramaktan çekinmeyin.

Adres: Altınşehir Mahallesi 3017 sk. Metropol Rezidans Merkez / ADIYAMAN
Mail: seo@teknobilimi.com