Google Seo Optimizasyon, Dijital Reklam Çalışmaları, Yazılım ve daha fazlası.. Firmamıza ait web sayfası için google seo çalışmasında uzman seo desteği.

Backlink Paketleri

Backlink paketleri,  web sitelerin Google gibi arama motorlarında sıralamalarını iyileştirmek ve yükseltmek için dijital hizmet paketleridir. Bu paketler, kullanıcının belirli anahtar kelime sorgusunda arama sonuçlarındaki (serp) web site sıralamasını yükseltme çalışmalar içerir. SEO’nun temel yapı taşlarınadan biri olan backlink, sıralama yükselmek için başvurulacak çalışma türlerinden sadece bir tanesidir.

Backlink Paketleri

Tanışma Backlink Paketi’miz hakkında bilgi almak için canlı destekten 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KALİTELİ BACKLİNK PAKETLERİ

Tavsiyemiz backlink paketi seçiminizde ücrete göre değil, içeriğe göre karar vermenizden yana olacaktır!
Web siteniz için en doğru paketi bulamıyorsanız Canlı Yardım hattımızdan destek almaktan çekinmeyin.

BAŞLANGIÇ
200
Çalışma Süresi: 10 gün
BAŞLANGIÇ BACKLİNK PAKETİ
2 Anahtar Kelime
SEO Uyumlu Tanıtım Yazıları
Türkçe Forum Tanıtımları
A+ Kalite Profil Backlinkler
Web 2.0 Backlinkler
Edu – Gov Backlinkler
Sosyal İmleme – Bookmark
PDF Backlinkler
Whois Backlink
Ekstra Hediye Çalışmalar
Çalışma Raporu
%100 Manuel Çalışma
%100 Google Uyumlu Çalışma
Yüksek Otoriteli Backlinkler
50’den Fazla Premium Backlink

SEO'YA GİRİŞ
300
Çalışma Süresi: 15 gün
SEO'YA GİRİŞ BACKLİNK PAKETİ
3 Anahtar Kelime
SEO Uyumlu Tanıtım Yazıları
Türkçe Forum Tanıtımları
A+ Kalite Profil Backlinkler
Web 2.0 Backlinkler
Edu – Gov Backlinkler
Özel Rakip Analizi
Rakip / Sektörel Backlinkler
Blog Tanıtımları
Sosyal İmleme – Bookmark
PDF Backlinkler
Whois Backlink
Ekstra Hediye Çalışmalar
Ayrıntılı Çalışma Raporu
%100 Manuel Çalışma
%100 Google Uyumlu Çalışma
Yüksek Otoriteli Backlinkler
80’den Fazla Premium Backlink

REKABET
500
Çalışma Süresi: 20 gün
REKABET BACKLİNK PAKETİ
4 - 6 Anahtar Kelime
SEO Uyumlu Tanıtım Yazıları
Türkçe Forum Tanıtımları
A+ Kalite Profil Backlinkler
Web 2.0 Backlinkler
Edu – Gov Backlinkler
Özel Rakip Analizi
Rakip / Sektörel Backlinkler
Blog ve WordPress Tanıtımları
Sosyal İmleme – Bookmark
PDF Backlinkler
Whois Backlink
Ekstra Hediye Çalışmalar
Ayrıntılı Çalışma Raporu
%100 Manuel Çalışma
%100 Google Uyumlu Çalışma
Yüksek Otoriteli Backlinkler
Yükseliş İpuçları ve Tavsiyeler
İç SEO Hata Tespit Raporu
100’den Fazla Premium Backlink

ÖZEL ÇALIŞMA TEKLİFİ
Ekstra Tasarım
Ekstra Kod Desteği
Ekstra Grafik Çalışması
PAKETİNİZE EK ALABİLECEĞİNİZ TASARIM, YAZILIM, GRAFİK, KOD DESTEKLERİ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ..

Backlink Paketi Hizmetlerimiz Hakkında

Her geçen gün teknoloji ile tanışan işletme sayısı arttıkça web site sahiplerinin sitelerini daha iyi sıralarda görmek istedikleri aşikardır. SEO Bilimi, bu sebepten dolayı hayatımızda önemli bir yere sahiptir. SEO (search engine optimization – arama motoru optimizasyonu), web sitelerin arama motorlarına tanıtılması, sıralama yükselmesi için yapılan çalışmaların tamamıdır. Backlink de bu çalışmaların bir kısmıdır ve sitelerin sıralamasını yükselmek için gereklidir.

Backlink Paketleri
Backlink Paketleri

Backlink paketi dediğimiz olayda birçok farklı düşünce ve öne sürülen iddialar bulunmaktadır. Bunların büyük bir kısmının ticari çıkar amacıyla SEO çalışması adı altında Robot işlemler yapan şahısların paravan çalışmalarıdır.

TeknoBilimi SEO uzmanları olarak 1. sıra garantisi VERMİYORUZ.

Neden mi? Çünkü biz, Google çalışanı değiliz. Google’da 1. sayfa veya 1. sıra garantisi istiyorsanız bunu yanlış yerde arıyorsunuz. Ancak bu garantiyi sadece burada değil, hiçbir yerde bulamazsınız. İçinizden ‘ama bazı yerler garanti veriyor’ dediğinizi biliyoruz. Kişilerin kulaktan duyduğuna değil, Google’ın ne dediğine bakın.

Bu konuda tüm sorularınızı, fikirlerinizi ve iddialarınızı dinlemeye, size seo çalışmasının ve backlink çalışmasının ticari kaygı gütmeden en doğru şekilde anlatmaya hazırız. Backlink paketleri hakkında sık sorulan sorulardan birkaçını sizler için cevaplıyoruz. İşte bun sorulardan birkaçı…

Sıkça Sorulan Sorular

Birinci Sayfa Garantisi Veriyor Musunuz?

TeknoBilimi 1. sayfa veya 1. sıra garantisi vermez. SEO ve backlink hizmetlerinde de bu garantinin verilemeyeceğini söylüyoruz.  İşte kanıt olarak;

Kimse Google’da birinci sıra garantisi veremez.
Sıralama garantisi veren, Google ile “özel ilişkisi” olduğunu ileri süren veya Google’a “öncelikli gönder” hizmetinin tanıtımını yapan SEO’lara karşı dikkatli olun. Google için öncelikli gönderme yoktur. Aslında bir siteyi Google’a doğrudan göndermenin tek yolu URL Ekle sayfamızı kullanmak veya bir Site haritası göndermektir.

Kaynak

Size garanti vermememizin birçok nedeni vardır. Örneğin daha önce yapılan negatif SEO, Robot backlink çalışmaları olabilir. Sitenizin iç SEO yapısı yeterli seviyede olmayabilir. Siteniz mobil uyumlu olmayabilir, Sektörünüz rekabet seviyesi yüksek ise kısa sürede yükselmeye müsait olmayabilir vs vs . Bu şartlar altında kimseye, hiçbir siteye sıralama garantisi verilemez. Bunu söyleyen seo konusunda bilgisi olmayan dolandırıcıdır. Açıkça ifade ediyoruz.

Ancak size gerekli iç düzenlemelerinize destek vererek daha iyi bir durumda olacağınızı garanti edebiliriz. Yapacağımız çalışmaların tamamı organik, google’a uygun ve pozitif etkiye sahiptir. Herhangi bir program, bot vs. kullanmadan tamamen manuel yani tek tek aldığımız backlinkler, özenle yazdığımız tanıtım yazıları ve anahtar kelimeleriniz titizlikle linklenir. Sitenize yaptığımız pozitif çalışmaların etkisini de Google pozitif anlamda ödüllendirmektedir.

Backlink Listeleriniz Güncel Mi?

Backlink paketlerimizin tamamo Google, Yahoo, Bing gibi arama motorlarıyla uyumludur. Backlink çalışmalarımızda kullandığımız sitelerin tamamı günceldir. Otoriter ve kaliteli backlink veren sitelerden oluşan listemizde sitenize zararlı link verecek hiçbir içerik bulunmamaktadır. Özel olarak sitelerden kendi bünyemizde bulunan yerel haber siteleri, ulusal haber siteleri, bloglar, rehber siteleri, tanıtım siteleri gibi birçok aktif web sitelerbulunmaktadır.

Çalışmalarınız Organik Mi?

Aldığımız backlinkler için Robot yazılımlar gibi araçlar kullanarak çalışmıyoruz, tamamiyle %100 el ile aldığımız doğal çalışmalardır. Web site sahibinin backlink alabileceği şekilde Google gözünde spam etkisi yaratılmadan aldığımız backlinkler kaliteli kaynaklardan alınmaktadır.

Backlink Paketi Satın Alırsam Organik Ziyaretçi Sayım Artar mı?

Teknobilimi ile sıralamada bulunduğunuz konumdan çok daha iyi bir konumda olacağınız için ziyaretçi sayınızın yükselmesi elbette doğal bir sonuç olacaktır.Sıralamanız ne kadar yüksek olursa doğal olarak tıklanma oranınız da o kadar yüksek olacaktır. Yani backlink paketlerimizin sitenize organik ziyaretçi getirebilmesi ne kadar sıralama yükseleceğinize bağlı olarak değişir.

Backlink Çalışmasını Ben De Yapabilir Miyim?

Backlink paketimizde bulunan tüm backlinkler organiktir ve elle tek tek alınmaktadır. Yani bu backlinkleri siz de alabilirsiniz. Ancak listemiz sürekli olarak güncellenmekte ve sitenize en faydalı olacak şekilde şekillenmektedir. Backlink sitelerimizin teknik anali bizleri tatmin etmiyorsa hiç almayız. Hazırladığımız tanıtım metinleri, kullandığımız link yapıları ve backlink alınacak sitelerin seçilmesi gibi teknik SEO uzmanlığı gerektirdiğinden teknobilimi ile yapacağınız çalışma kendi yapacağınız çalışmalardan çok daha etkili olacaktır.